Karta Citi Simplicity na stałe zadomowiła się już w promocjach banku. Teraz nie musimy myśleć o kosztach, bo karta Citi Simplicity jest bezwarunkowo darmowa.
Dodatkowo za obrót 3000 zł w ciągu 3 miesięcy otrzymamy od banku smartfon LG K8 LTE o wartości 549 zł!

LG K8

LG K8

Do promocji możemy przystąpić do 1.10.2016.

LG K8 LTE

Promocja „Zostań posiadaczem karty kredytowej Citibank i odbierz telefon LG K8 LTE” przeznaczona jest tylko dla nowych klientów Citibanku – czyli takich, którzy nie posiadali żadnej głównej karty kredytowej tego banku od 1 stycznia 2014. Jeśli spełniamy ten warunek to wystarczy, że zamówimy jedną z kart: World, PremierMiles lub Simplicity za pomocą dedykowanej strony promocji. Jeśli bank przyzna nam kartę, to do wykonania będziemy musieli spełnić dwa warunki:

    • w ciągu 30 dni kalendarzowych co najmniej 1 raz zaloguj się do bankowości internetowej banku lub do aplikacji mobilnej
    • w ciągu 3 miesięcy kalendarzowych (jako pierwszy licząc miesiąc następujący po miesiącu, w którym została podpisana przez bank umowa o kartę) należy wykonać transakcje bezgotówkowe na sumę min. 3 000 zł (może być to jedna płatność, ale może być ich też wiele – ważne by łącznie kartą wydać wspomnianą kwotę.

Bank powiadomi nas o zgarnięciu nagrody w ciągu 14 dni od końca miesiąca w którym spełniliśmy warunki za pomocą wiadomości w systemie Citibank Online. Sama wysyłka nagrody odbędzie się w ciągu 30 dni od daty wysłania wiadomości.

Nagroda w promocji – zgodnie z informacjami zawartymi w regulaminie – zwolniona jest z podatku.

Do wyrobienia wymaganej sumy płatności (co najmniej 3 000 zł) kwalifikują się transakcje, które spełnią poniższe kryteria:

„a) będą transakcjami bezgotówkowymi w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A. dokonanymi kartą główną lub kartą dodatkową,

b) nie będą przelewami z Rachunku Karty, w tym przelewami będącymi zapłatą rachunków obejmujących wydatki Klienta związane z użytkowaniem domu lub mieszkania, o których mowa w Regulaminie Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,

c) nie będą transakcjami zwróconymi lub niezaksięgowanymi w systemie Banku”

Wobec osób chcących skorzystać z karty kredytowe, Citibank stawia kilka minimalnych wymogów:

„Podstawowe wymagania: wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata”

Wyślij formularz zgłoszeniowy i zdobądź telefon LG K8 LTE