Mam Inteligo  – wraca program poleceń 100 zł za otwarcie i 50 zł za polecenie.

Od kilku dni obowiązuje nowa edycja programu poleceń konta Inteligo, pod nazwą Mam Inteligo. Dla chętnych jest do zgarnięcia 100 zł za samo otwarcie konta na podstawie tego wniosku (tylko dla nowych klientów).

Nowy Klient według regulaminu programu poleceń Mam Inteligo to „osoba fizyczna, także tę prowadzącą działalność gospodarczą lub będącą wspólnikiem w spółce cywilnej, która w dniu złożenia wniosku o Nowe konto z podanym Kodem polecenia nie posiada żadnego z kont Inteligo ani nie jest rozpatrywany wobec niej wniosek o otwarcie żadnego z tych kont Inteligo, złożony przed rozpoczęciem Edycji Programu, ani w okresie ostatnich trzech lat liczonych od daty rozpoczęcia Edycji Programu nie posiadała żadnego z tych kont”

Inteligo

Warunki otrzymania 100 zł:

– otworzenie konta na podstawie wniosku z polecenia osoby już mającej konto Inteligo (nie masz osoby polecającej tu podaję „Kod promocyjny” polecającego 664351622 – miło mi będzie jak z niego skorzystasz),

– wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną,

– akceptację Regulaminu Programu,

– w ciągu 30 dni kalendarzowych od otwarcia konta wykonać płatności kartą na sumę min. 200 zł oraz co najmniej jedną transakcję przy użyciu aplikacji IKO o łącznej wartości 10 zł Powyższe transakcje powinny być wykonane w punktach handlowo-usługowych – do wymaganych sum (zarówno przy karcie, jak i IKO) nie zaliczają się transakcje wykonywane w Internecie. (Można opłacić rachunki w Żabce lub Freszmarkecie).

Jeśli nie będziesz wnioskować o konto osobiste, ale firmowe, wówczas zasady promocji są zbliżone (wymogiem do spełnienia w ciągu 40 dni od otwarcia konta jest wykonanie na analogicznych zasadach, jak wyżej, płatności kartą na sumę min. 200 zł oraz wykonanie co najmniej jednego przelewu do ZUS).

Na podstawie wypełnionego wniosku internetowego  Kurier przywiezie do domu umowę wraz z kartą płatniczą.

Warunki otrzymywania 50 zł za każdego poleconego:

Jeżeli już posiadamy konto Inteligo, rejestrujemy się na stronie programu Mam Inteligo. Skutecznie polecamy nowego klienta który założy konto i spełni wyżej wymienione warunki i cieszymy się kwotą 50 zł za każdego poleconego.

Warunki korzystania z konta Inteligo:

– bezpłatne prowadzenie konta,

– bezpłatna karta bankomatowa (jeśli w okresie rozliczeniowym zostały dokonane transakcje na kwotę co najmniej 100 zł), w przeciwnym wypadku karta będzie kosztować 4 zł. Okres rozliczeniowy liczy się od dnia otwarcia konta przez miesiąc.